یادم نمیاد ثانیه ها چه ساعتی⏰ رو نشون میدادن فقط میدونم همه چیز از اون خندهکده شروع شد.از روزی که تو پاتو گذاشتی تو خنده کده و شدی یاور.ثانیه به ثانیه زمان میگذشت و همین ثانیه ها من رو بیشتر بهت نزدیک کردن.همین ثانیه ها باعث شدن دلیل نایستادن قلبم بشه وجود تو⁦‍❤️‍⁩.همین ثانیه هایی که گاهی وقتا ترس از دست دادنتو میندازه تو دلم.همین ثانیه هایی که باعث شدن تو بشی اولین دوست صمیمیم و اسمت تو خونمون بیشتر از اسم دوست های مدرسم به زبون بیاد.

قلبممحکم میکوبه تو سینم تا هر ثانیه بهم یادآوری کنه اولین دلیلش وجود تو عه. تویی که رنگت تو زندگیم پررنگ تر از بقیس.ی وقتایی فکرمیکنم تو اومدی تو زندگیم تا برای همیشه یادم بمونه قلبای مجازی هم مهربونم. آدمایی که خود خودشونن و اجازهمیدن اطرافیانشون  با دیدن همین خود ها تصمیم بگیرن.میدونی یگانه،من تو زندگیم فرصت داشت تا آدم های دورو رو ببینم.آدمای دروغگو و حتی همونایی که حرفشون باد هواست.اما به همون اندازه فرصت داشتم دوست بدارم و دوست داشته بشم.⁦❤️⁩هر ثانیه بودنات کنارم،بوی قلب های آبی رو میده که بدون هیچ ترسی حوالیت میکنم تا رنگ قرمز⁦❤️⁩ به خودشون بگیرن و کلاه دوست داشتنی تو لبخند بکاره روی قلب بینمون.

شاید خیلی از این حرف ها رو فقط خودت بفهمی چون پشت تک تکشون هزاران هزار حرف هست که بودنات مُهر میزنم روی دونستنشون.از این ثانیه به بعد زندگیم پررنگ نفس میکشم. نه چون همه چیز عالیه!به خاطر اینکه آدمای پررنگ زندگیم زیادن و حجم زیادیشون هم مجازین.اما اونقدر پررنگ زندگی میکنم تا بشه.تا ببینمت و همه این امانت هایی که هر سال میان رو هم رو بهت بدم.تا به آغوشبکشمت و لبخند بکارم رو لب های قشنگت⁦☺️⁩،تا خندیدن چشم هات،قلبم  رو بخندونه تا محکم تر بکوبه تو سینم.تا ثانیه به ثانیه برای عالی شدن این زندگی تلاش کنم.

نامه ای به مهربونم ترین هایم:

امشب دوباره ۱۳تیر از راه رسیده،بازم به یاد دو تا خواهران عشقمو حواله جفتتون میکنم.امشب ذهنم بی هوا مرور می‌کنه خاطره ها رو.امشب دعا نمیکنم آرامش مهمون همیشگی خونتون شه،چون گاهی هیاهو خوبه تا قدر آرامش رو بدونیم.دعا نمیکنم لبخند از رو براتون پاک نشه،چون عادی میشه.من دعا میکنم لبخند روی لب هاتون هیچ وقت باید خاطره هاتون گم نشن.

قوی باشین.از تلاش دست نکشید.هدف هاتونو گم نکنید.به خودتون ایمان داشته باشید و برای رسیدن به رویاهاتون از خیال‌بافی دست نکشید.برای دست یافتن به یک موفقیت بزرگ،راه زیادی هست که باید برید اما مهم ترین قدمش همون اولین قدمه که ته مایش امید و انگیزش.میدونم که موفق می‌شید⁦❤️فقط ازتون می‌خوام که صبر داشته باشید و خودتونو دوست داشته باشید چون ی نفر اینجا هست که عاشق بودن هاتونه.عاشق لبخند ها و موفقیت هاتونه.

امشب سال شمار عمرتون رُند شد.امشب کنار یکیتون هستم و اون یکی ازم دوره.اما عاشق جفتتونم⁦❤️⁩عاشق سیزده تیری که با وجود شما دو تا برام قشنگ و مهم شده.تولدتون مبارکا عشقولیای آجی

نامه ای به تمامی دختران سرزمینم:

اعتقاداتی که پیدا کردم بهم اجازه نمیده این روز رو بهتون تبریک بگم.اگه ناراحت میشید پوزش ولی خواهشا شما هم این روز رو به بنده تبریک نگیدممنون(:

نامه ای به تمامی کنکوری های بیانی:

زندگی اون ثانیه هاییه که تلاش میکنی.هدف ها و امیدهای زندگیت رو فراموش نکن.چون قراره بتری(:

موفق باشی رفیق(:

نامه ای به تمامی خوانندگان این پست:

ازتون می‌خوام که از خودتون بودن نترسید.دنیا هرچقدر هم بی رحم باشه،قششنگی های خودشو داره.برای بهتر شدن خودتون تلاش کنید و هوای رفقاتونو داشته باشید و هیچوقت خدا رو فراموش نکنید(:

ازتون می‌خوام کتاب بخونید و کتاب معرفی کنید و بذارید چرخه نوشتن محکم تر بچرخه(:

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها